Ako si kúpiť alebo ako venovať strom?

za pomocVianočné upozornenie
Nezabudnite, že ak chcete venovať strom ako vianočný dar, treba na to myslieť v dostatočnom predstihu. Keďže každý certifikát symbolického majiteľa stromu je ručne vypísaný originál, neposielame ho e-mailom, ale výlučne fyzickou poštou. Ak nás oslovíte dostatočne skoro pred vianočnými sviatkami, nebudete sa musieť strachovať, či bude Vaša zásielka doručená adresátovi včas. Tesne pred Vianocami nemusia byť poštové služby úplne spoľahlivé a my tiež na prípravu Vašej zásielky potrebujeme určitý čas. Ďakujeme za pochopenie!

...
Ako teda na to? Pošlite, prosím, na číslo účtu alebo na našu adresu 50 EUR (alebo ekvivalent tejto sumy, ak posielate v inej mene) a mailom, prípadne telefonicky, nám oznámte nasledujúce informácie: na akú poštovú adresu máme poslať poďakovanie, samolepku a list symbolického vlastníka. Ak je strom darom, napíšte meno obdarovaného, ktoré bude na liste vlastníka a to v tvare „komu", napr. Jankovi Hraškovi. Napíšte tiež, pri akej príležitosti je tento dar a od koho (napr. vianočný darček od dedka Jozefa, k 50. narodeninám od kolegýň...), to uvádzame do sprievodného listu a je to potrebná informácia najmä vtedy, ak zásielka ide od nás priamo obdarovanému. Ak ide o malé dieťa, ktorému je vhodnejšie tykať, je to tiež užitočná informácia :) Prosíme Vás, mená píšte s diakritikou a adresu uveďte aj s menom, aby bolo jasné, či to máme poslať Vám ako darcovi alebo priamo obdarovanému. Každý certifikát - list symbolického vlastníka stromu je ručne vypísaný originál a zasielame ho fyzickou poštou na adresu, ktorú nám uvediete.
TIP: Spolu s údajmi nám môžete e-mailom rovno poslať aj doklad o zadaní platby.
Kontakt: katka@wolf.sk, 0911 - 77 90 30, VLK, 082 13 Tulčík 310.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí v čase Vianoc i iných sviatkov myslia aj na stromy, rastliny, zvieratá a iné lesné bytosti.

Platba zo Slovenska alebo zo zahraničia (okrem platby v CZK) sk

Adresát/Názov účtu Lesoochranárske zoskupenie VLK, 082 13 Tulčík 310
IBAN/BIC SK84 7500 0000 0003 8320 0623 / CEKOSKBX

Platba z Českej republiky v mene CZK cz

Pri platbe v CZK prosíme posielajte sumu ekvivalentnú 50 € / strom. Platiť môžete prevodom na číslo účtu:

Adresát/Názov účtu Lesoochranárske zoskupenie VLK, 082 13 Tulčík 310
Číslo účtu 191010622 / 0300
IBAN/BIC CZ39 0300 0000 0001 9101 0622 / CEKOCZPP
Variabilný symbol 10

Kúpili ste si strom a nedostali ste poďakovanie ?

Ak ste podľa pokynov zaplatili a napriek tomu ste ani po mesiaci od zaplatenia nedostali od nás ani Vy, ani obdarovaný poďakovanie, list symbolického vlastníka a samolepku, niekde sa stala chyba:

  • list nedoručila pošta, čo sa stáva mimoriadne zriedkavo,
  • nevieme nič o platcovi, lebo pri platbe je len ničnehovoriaca skratka,
  • máme len meno a chýba nám adresa, čo sa stáva hlavne pri prevodoch.

V takomto prípade neváhajte a napíšte nám.

Ďalšie podrobnosti o tejto akcii sa dozviete na našej adrese.