Ako si kúpiť alebo ako venovať strom?

za pomoc

Pošlite, prosím, na číslo účtu alebo na našu adresu 50 EUR (alebo ekvivalent tejto sumy, ak posielate v inej mene) a mailom, prípadne telefonicky, nám oznámte nasledujúce informácie: na akú poštovú adresu máme poslať poďakovanie, samolepku a list symbolického vlastníka. Ak je strom darom, napíšte meno obdarovaného, ktoré bude na liste vlastníka a to v tvare „komu", napr. Jankovi Hraškovi. Meno je ručne vpisované do predpripraveného okienka, ktoré zvyčajne stačí aj na dlhšie priezvisko, uviesť však môžete aj iba napr. krstné meno alebo prezývku. Napíšte nám tiež, pri akej príležitosti je tento dar a od koho (napr. vianočný darček od dedka Jozefa, k 50. narodeninám od kolegýň...), to uvádzame do sprievodného listu a je to potrebná informácia najmä vtedy, ak zásielka ide od nás priamo obdarovanému. Ak ide o malé dieťa, ktorému je vhodnejšie tykať, je to tiež užitočná informácia :) Prosíme Vás, mená píšte s diakritikou a adresu uveďte aj s menom, aby bolo jasné, či to máme poslať Vám ako darcovi alebo priamo obdarovanému. Každý certifikát - list symbolického vlastníka stromu je ručne vypísaný originál a zasielame ho fyzickou poštou na adresu, ktorú nám uvediete. Napíšte nám prosím aj to, či zásielku môžeme poslať doporučene alebo radšej obyčajne. Certifikáty nezasielame emailom.
TIP: Spolu s údajmi nám môžete e-mailom rovno poslať aj doklad o zadaní platby
Kontakt: katka@wolf.sk, 0911 779 030, VLK, 082 13 Tulčík 310.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí v čase Vianoc i iných sviatkov myslia aj na stromy, rastliny, zvieratá a iné lesné bytosti.

Platba zo Slovenska alebo zo zahraničia (okrem platby v CZK) sk

Adresát/Názov účtu Lesoochranárske zoskupenie VLK, 082 13 Tulčík 310
IBAN SK84 7500 0000 0003 8320 0623
BIC CEKOSKBX
Variabilný symbol 10

Platba z Českej republiky v mene CZK cz

Pri platbe v CZK prosíme posielajte sumu ekvivalentnú 50 € / strom. Platiť môžete prevodom na číslo účtu:

Adresát/Názov účtu Lesoochranárske zoskupenie VLK, 082 13 Tulčík 310
Číslo účtu 191010622 / 0300
IBAN CZ39 0300 0000 0001 9101 0622
Variabilný symbol 10

Kúpili ste si strom a nedostali ste poďakovanie ?

Ak ste podľa pokynov zaplatili a napriek tomu ste ani po mesiaci od zaplatenia nedostali od nás ani Vy, ani obdarovaný poďakovanie, list symbolického vlastníka a samolepku, niekde sa stala chyba:

  • list nedoručila pošta, čo sa stáva mimoriadne zriedkavo,
  • nevieme nič o platcovi, lebo pri platbe je len ničnehovoriaca skratka,
  • máme len meno a chýba nám adresa, čo sa stáva hlavne pri prevodoch.

V takomto prípade neváhajte a napíšte nám.

Ďalšie podrobnosti o tejto akcii sa dozviete na našej adrese.